Lietuvos biatlonininkai vėl šaudė netaikliai | Diena.lt

LIETUVOS BIATLONININKAI VĖL ŠAUDĖ NETAIKLIAI

• 0

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse vėl netaikliai šaudę lietuviai tenkinosi kukliomis pozicijomis: tris baudos ratus sukęs Tomas Kaukėnas buvo 64-as, o keturis kartus pro šalį šovęs Vytautas Strolia liko 97-as tarp 99-ių atletų.

Pirmasis Lietuvos biatlonininkas nuo antrąją pergalę šį sezoną iškovojusio norvego Johanneso Thingneso Boe's atsiliko 3 minutėmis 18,5 sekundės, o antrasis - 5 minutėmis 25,1 sekundės.

Be klaidų šaudęs norvegas nuotolį įveikė per 23 minutes 59,2 sekundės ir 24,5 bei 57,9 sekundės aplenkę antrą ir trečią vietas užėmusius vokiečius, atitinkamai Simoną Schempą bei Arndą Peifferį.

Šio sezono lyderis bendrojoje įskaitoje ir taurės savininkas prancūzas Martinas Fourcade'as šeštadienį liko 26-tas:

1. Johannes Thingnes Boe (Norvegija)    23 min. 59,2 sek. (0 baudos ratų)
2. Simon Schempp (Vokietija)           atsiliko 24,5 sek. (0)
3. Arnd Peiffer (Vokietija)                     57,9 (1)
4. Anton Šipulin (Rusija)                     1:04,0 (1)
5. Andrejs Rastorgujevs (Latvija)             1:05,9 (1)
...
64.Tomas Kaukėnas                             3:18,5 (3)
...
97.Vytautas Strolia                           5:25,1 (4)
...
99.Damir Rastič (Serbija)                     6:55,9 (4)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 11 rungčių iš 25):

1. Martin Fourcade (Prancūzija)                 496 tšk.