Lietuvos jauniesiems sunkiaatlečiams medaliai nežvilga | Diena.lt

LIETUVOS JAUNIESIEMS SUNKIAATLEČIAMS MEDALIAI NEŽVILGA

Klaipėdoje vykstančiuose Europos sunkiosios atletikos jaunimo iki 20 ir 23 metų čempionatuose Lietuvos sportininkai neturi kuo pasigirti.

Tarp lietuvių aukščiausią – penktą vietą užėmė 20-mečių merginų svorio iki 69 kg grupėje rungtyniavusi Monika Stončiūtė. Tiesa, sportininkė iš Telšių tokią vietą užėmė tarp penkių dalyvių, o nuo čempione tapusios rumunės Sorinos Florinos Hulpan dvikovėje atsiliko 77 kg. Lietuvė dviem veiksmais (65 kg; 80 kg) surinko 145 kg sumą, o aukso medalininkė – 222 kg (100 kg; 122 kg). Net nuo ketvirtoje pozicijoje buvusios ispanės dvikovėje žemaitė atsiliko 42 kg.

Sidabrą iškovojo Rebekah Tiler iš Didžiosios Britanijos – 219 kg (94 kg; 125 kg), bronzą – Rusijos atstovė Ani Sargsian – 215 kg (68kg; 93 kg).

20-mečių jaunuolių svorio iki 85 kg grupėje Lietuvos garbę gynė du klaipėdiečiai Laurynas Antanaitis ir Tomas Rimkus. Geriau sekėsi L.Antanaičiui, bendroje įskaitoje užėmusiam 12-ąją vietą (279 kg) tarp 17 atletų. Rovimo rungtyje jis buvo 10-as (126 kg), stūmimo – 12-as (153 kg).

T.Rimkus abusyk (110 kg; 145 kg) buvęs penkioliktas, tokią poziciją užėmė ir galutinėje įskaitoje – 255 kg.

Čempiono titulą iškovojo prancūzas Romainas Imadouchene – 321 kg (140 kg; 181 kg), vicečempiono – rusas Eduardas Čiuikovas – 320 kg (145 kg; 175 kg). Bronzą išsivežė lenkas Mariuszas Petka – 318 kg (145 kg; 173 kg).

Didžiausia tikimybė, kad bent vienas lietuvis taps prizininku, bus penktadienį, kai ant pakylos lips klaipėdietis Žygimantas Stanulis (iki 94 kg) ir Gintarė Bražaitė (iki 75 kg) iš Anykščių.