Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo pralaimėjimu | Diena.lt

LIETUVOS JAUNIMO LEDO RITULIO RINKTINĖ PASAULIO ČEMPIONATĄ PRADĖJO PRALAIMĖJIMU

• 0

Lietuvos jaunimo iki 20 metų ledo ritulio rinktinei nepavyko sėkmingai startuoti pasaulio IIA diviziono čempionate.

Pirmose Didžiojoje Britanijoje vykstančio turnyro rungtynėse lietuviai 1:4 nusileido Korėjos atstovams.

Pirmoje rungtynių pusėje abiejų rinkinių vartus užtikrintai gynė vartininkai. Pirmieji pramušti oponentų vartininką sugebėjo Korėjos atstovai, kurie per minutės atkarpą antrajame kėlinyje į Juliaus Andrekaus ginamus vartus siuntė du įvarčius.

Prasidėjus trečiajam kėliniui savo įvartį pagaliau pelnė ir lietuviai. Iš arti Marijus Dumčius sušvelnino oponentų pranašumą.

Visgi, Lietuvos rinktinei niekaip nesisekė išlyginti rezultato, o galiausiai korėjiečiai atstatė dviejų įvarčių pranašumą. Jau rungtynių pabaigoje jie pasiuntė ritulį ir į tuščius vartus, kai lietuviai bandė gelbėtis vartininką keisdami šeštu aikštės žaidėju.