Paaiškėjo visos „Elite Trophy“ turnyro pusfinalio dalyvės | Diena.lt

PAAIŠKĖJO VISOS „ELITE TROPHY“ TURNYRO PUSFINALIO DALYVĖS

• 0

Džuhajuje vykstančiame „Elite Trophy“ moterų vienetų turnyre penktadienį paaiškėjo visos keturios pusfinalio dalyvės. Paskutinią vietą tarp keturių stipriausių varžybų tenisininkių iškovojo britė Johanna Konta, o kiek anksčiau pirmąsias vietas grupėse užsitikrino Shuai Zhang, Petra Kvitova ir Elina Svitolina.

J.Konta Kinijoje iškovojo dvi lengvas pergales, o penktadienį nugalėjo Caroline Garcia rezultatu 6:2, 6:2. Britė užėmė pirmąją vietą A grupėje ir aplenkė minėtąją prancūzę bei Sam Stosur.

C grupėje antrą pergalę iškovojo P.Kvitova. Ji taip pat neturėjo didelių problemų su Barbora Strycova. Čekė savo tautietę įveikė 6:1, 6:4, o trečioje vietoje paliko italę Robertą Vinči.

Į stipriausiųjų „Elite Trophy“ tenisininkių ketvertą taip pat pateko S.Zhang ir E.Svitolina. Vardinį kvietimą gavusi kinė nugalėjo Timeą Bacsinszky ir Timeą Baboš, o ukrainietė už nugaros paliko Kiki Bertens ir Eleną Vesniną.

Penktadienį dar bus žaidžiamas vienas susitikimas tarp E.Vesninos ir K.Bertens, tačiau jis jau nieko nenulems.

Varžybose Džuhajuje dalyvauja geriausios pasaulio tenisininkės, kurios nepateko į „WTA Finals“ turnyrą Singapūre.