Pasaulio biatlono čempionato asmeninėse lenktynėse V. Strolia liko 66-as | Diena.lt

PASAULIO BIATLONO ČEMPIONATO ASMENINĖSE LENKTYNĖSE V. STROLIA LIKO 66-AS

• 0

Suomijoje vystančiame pasaulio biatlono čempionate ketvirtadienį vyrai išsidalijo medalius 20 km asmeninėse lenktynėse.

Sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovų pasirodė Vytautas Strolia, kuris nuotolį su 3 baudos minutėmis įveikė per 54 minutes 0,6 sekundės ir užėmė 66-ą vietą.

73-as lenktynėse buvo Tomas Kaukėnas (54:23,6; 5 baudos minutės), 93-as - Karolis Dombrovskis (56:22,9; 6 baudos minutės), o Rokas Suslavičius (1:01:33,3; 6 baudos minutės) liko 113-as tarp 125-ių dalyvių.

Pasaulio čempiono titulą apgynė kartą šaudykloje suklydęs šios rungties olimpinis čempionas prancūzas Martinas Fourcade'as. Šeštąjį aukso medalį pasaulio čempionatuose iškovojęs prancūzas 20,9 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį 2008 metų šios rungties pasaulio čempioną norvegą Emilį Helgę Svendseną bei 40,5 sekundės - bronzą iškovojusį čeką Ondrejų Moravecą:

1. Martin Fourcade (Prancūzija)             47 min. 29,4 sek. (1 baudos minutė)
2. Emil Helge Svendsen (Norvegija)         atsiliko 20,9 sek. (0)