Pasaulio biatlono taurės varžybose iš lietuvių geriausiai pasirodė K. Dombrovskis | Diena.lt

PASAULIO BIATLONO TAURĖS VARŽYBOSE IŠ LIETUVIŲ GERIAUSIAI PASIRODĖ K. DOMBROVSKIS

• 0

Italijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) šeštajame etape geriausiai iš lietuvių penktadienį sprinto lenktynėse startavęs Karolis Dombrovskis užėmė 50-tą vietą.

Vieną baudos ratą sukęs Lietuvos biatlonininkas 10 km nuotolį įveikė per 24 minutes 42,7 sekundės ir jį tik 17,6 sekundės skyrė nuo pirmojo šiame sezone įskaitinio taško. Šiame starte K. Dombrovskis iškovojo teisę šeštadienį startuoti 12,5 km persekiojimo lenktynėse.

Trissyk šaudykloje suklydęs Vytautas Strolia (25:25,3; 3) užėmė 79-ą vietą, o keturis kartus į taikinius nepataikęs Lietuvos rinktinės lyderis Tomas Kaukėnas (26:25,9) liko 96-tas tarp 106 klasifikuotų atletų.

Ketvirtą pergalę sezone iškovojo be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas (23:01,2; 0), 5,8 sekundės aplenkęs antroje vietoje likusį rusą Maksimą Cvetkovą bei 10,8 sekundės – trečiąją poziciją užėmusį norvegą Tarjei Boe.

Dukart olimpinis bei šešiskart planetos čempionas bei šių varžybų sezono lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as penktadienį finišavo tik 28-tas:

1. Simon Schempp (Vokietija)                23 min. 01,2 sek. (0 baudos ratų)

2. Maksim Cvetkov (Rusija)                  atsiliko 5,8 sek. (0)