Pasaulio taurės finale penkiakovininkas J. Kinderis – už 20-uko ribos | Diena.lt

PASAULIO TAURĖS FINALE PENKIAKOVININKAS J. KINDERIS – UŽ 20-UKO RIBOS

• 0

Astanoje (Kazachstanas) vykusiose 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės finalo vyrų varžybose Justinas Kinderis užėmė 25-ąją vietą.

Pirmoji jų dalis – fechtavimosi pagrindinis etapas – įvyko dar ketvirtadienį. J. Kinderis laimėjo 16 kovų, pelnė 202 taškus ir turėjo tenkintis 22-ąja pozicija.

Papildomame fechtavimosi etape lietuvis įveikė vengrą Bence Demeterį, bet nusileido kinui Linbinui Zhangui ir savo sąskaitą papildė vienu tašku.

Plaukimo varžybose mūsų olimpietis distanciją įveikė per 2 min. 14,88 sek. (281 taškas) ir užėmė 32-ąją vietą. Bendrojoje įskaitoje tai reiškė smuktelėjimą į 27-ąją poziciją (484).

Jodamas J.Kinderis kliudė 2 kliūtis ir pelnė 286 taškus iš 300 galimų. Prieš bėgimo ir šaudymo rungtį lietuvis užėmė 27-ąją vietą ir nuo pirmaujančio korėjiečio Jinhwa Jungo atsiliko 93 sek.

Paskutinėje rungtyne J.Kinderis kiek pagerino savo padėtį (12 min. 4,44 sek.; 22 vieta; 576 taškai) ir galutinėje įskaitoje užėmė 25-ąją vietą (1346).

Tuo metu tvirtai pirmavęs J.Jungas tapo varžybų nugalėtoju (1431), antrąją vietą užėmė jo tautietis Woongtae Junas (1426), o trečiąją – airis Arthuras Laniganas-O Keeffe'as (1425).