Persvaros neišlaikę „Baltijos“ ledo ritulininkai pripažino „Rokiškio“ pranašumą | Diena.lt

PERSVAROS NEIŠLAIKĘ „BALTIJOS“ LEDO RITULININKAI PRIPAŽINO „ROKIŠKIO“ PRANAŠUMĄ

• 0

Šeštadienį Rokiškyje po atviru dangumi vykusiose Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono rungtynėse kelis kartus pranašumą iššvaisčiusi Klaipėdos „Baltijos“ komanda 6:7 (2:1, 3:2, 1:4) nusileido Dominyko Deksnio ir Kapsaro Falko vedamai „Rokiškio“ ekipai.

Šiose rungtynėse „Baltija“ pirmavo beveik visą laiką, tačiau susitikimo pabaigoje kur kas geriau sužaidė šeimininkai. Pirmame kėlinyje Nikita Kozlovas (5 min.) ir Matas Mikalauskas (12) mušė po įvartį, o „Rokiškio“ komandoje pasižymėjo vienintelis Benas Šilinskas (14).

Antrojo kėlinio pradžioje Dominykui Deksniui (26) pavyko išlyginti rezultatą, tačiau svečiams vėl minimalų pranašumą netrukus sugrąžino Eimantas Noreika (32). Nors D. Deksnys (33) po šiek tiek daugiau nei minutės vėl išlygino rezultatą, tačiau kėlinio pabaigoje Michailas Jevstignejevas (39) ir E. Noreika (40) per 1 min. 14 sek. įmušė du įvarčius, o po 40 minučių „Baltija“ pirmavo 5:3.

Trečiame kėlinyje spindėjo „Rokiškio“ žaidėjo K. Falko žvaigždė. Jis kėlinio pradžioje pelnė ketvirtą šeimininkų įvartį (42), vėliau pasižymėjo D. Deksnys (52) ir rezultatas tapo lygus 5:5. Netrukus Pavelas Bykovas (54) išnaudojo kiekybinę persvarą ir sugrąžino svečiams minimalų pranašumą, tačiau likus žaisti šiek tiek mažiau nei penkias minutes, K. Falkas (56) pelnė antrąjį savo įvartį. Likus žaisti vos 39 sek., K. Falkas pasižymėjo trečiąjį kartą ir padovanojo „Rokiškiui“ pergalę.

„Baltijos“ vartininkas Maksimas Ponomarenko atrėmė 40 iš 47 varžovų metimų, o „Rokiškio“ vartų sargas Domantas Butkus - 25 iš 31. Klaipėdiečiai užsidirbo penkis pašalinimus, o šeimininkai - šešis.

„Baltija“, per 15 rungtynių surinkusi 19 taškų, turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o „Rokiškis“ su 10 taškų po 16 mačų yra šeštas.