Roterdame – sėkmingas T. Berdycho startas | Diena.lt

ROTERDAME – SĖKMINGAS T. BERDYCHO STARTAS

• 0

Buvęs „ABN AMRO World Tennis Tournament“ varžybų čempionas Tomašas Berdychas pradėjo dar vieną savo kelionę link titulo Roterdame. Čekas turnyro starte nugalėjo Mariusą Copilą 7:6 (7:3), 6:4.

T.Berdychas Roterdame rungtyniauja 10 kartą, o turnyre yra ketvirtasis pagal skirstymą žaidėjas. Šiame turnyre jis yra iškovojęs 17 pergalių ir patyrė 7 nesėkmes, o titulą iškovojo prieš trejus metus. 2015-aisiais čekas žaidė finale, tačiau nusileido Stanui Wawrinkai.

T.Berdychas antrame turnyro etape susitiks su Viktoru Troickiu arba „Open Sud de France“ finalistu Richardu Gasquet.

Vardinį kvietimą gavęs kortų šeimininkas Robinas Haase įveikė Florianą Mayerį 7:5, 7:6 (7:3). Jis laimėjo net 82 proc. savo pirmųjų padavimų ir atliko 12 neliečiamų kirčių.

Pergalę pirmąją varžybų dieną iškovojo ir dvejetų specialistas Pierre'as-Huguesas Herbertas. Jis nugalėjo Feliciano Lopezą 7:6 (7:5), 7:6 (7:5).

Į antrąjį „ABN AMRO World Tennis Tournament“ etapą patekę žaidėjai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 24 tūkst. eurų premijas.