S. Krupeckaitę sprinto rungties ketvirtfinalyje eliminavo olandė | Diena.lt

S. KRUPECKAITĘ SPRINTO RUNGTIES KETVIRTFINALYJE ELIMINAVO OLANDĖ

• 0

Mančesteryje (Didžioji Britanija) surengto 2017-2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrojo etapo moterų sprinto lenktynėse (33 dalyvės) sekmadienį Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė, kurias treniruoja Dmitrijus Leopoldas, užėmė atitinkamai aštuntą ir dešimtą vietas.

Nugalėjo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių, triskart pasaulio ir dukart Europos sprinto čempionė vokietė Kristina Vogel. Ji finale 2-0 įveikė olandę Laurinę van Riessen. Trečią vietą užėmė rusė Anastasija Voinova.

Atrankos varžybose M.Marozaitė užėmė šeštą, o S.Krupeckaitė – 13-ą vietas. Miglė 200 m iš eigos įveikė per 10,984 sek., o Simona – per 11,180 sek. Geriausiai pasirodė K. Vogel (10,651 sek.; vid. greitis – 67,599 km/h).

Šios rungties 2016 metų Europos čempionė ir triskart pasaulio vicečempionė S.Krupeckaitė šešioliktfinalyje nugalėjo Naujosios Zelandijos atstovę Emmą Cumming (20-a atrankoje), o M. Marozaitė įveikė airę Robyn Stewart (27).

Aštuntfinalyje Simona pranoko rusę Dariją Šmeliovą (4), o Miglė pralaimėjo amerikietei Madalyn Godby (11). Ketvirtfinalyje S.Krupeckaitė 0-2 nusileido olandei Shanne Braspennincx (5).

Bendrojoje pasaulio taurės varžybų sprinto įskaitoje pirmauja K.Vogel (1000 tšk.). S.Krupeckaitė (550 tšk.) užima penktą, o M. Marozaitė (475 tšk.) – aštuntą vietas. Iš viso klasifikuotos 44 dviratininkės.

Vyrų keirino rungties (26 dalyviai) pirmojo etapo ketvirtajame važiavime Vasilijus Lendel, aplenkęs du varžovus, finišavo ketvirtas, o pirmajame paguodos važiavime tarp penkių dalyvių buvo antras ir nepateko į pusfinalį.

Paguodos varžybose V.Lendelį 0,051 sek. aplenkė prancūzas Quentinas Lafargue. Trečias liko 2016 metų Europos čempionas čekas Tomašas Babekas.

Į pusfinalį (tarp 12-os geriausiųjų) pateko keturių pirmojo etapo važiavimų nugalėtojai ir antras vietas užėmę dviratininkai bei keturių paguodos važiavimų nugalėtojai.

Pirmą vietą iškovojo olandas Matthijs Buchli. Antras buvo ukrainietis Andrijus Vynokurovas, o trečias – Juanas Peralta. V.Lendel pasidalijo 13-a vieta.

Po dviejų etapų pirmauja vokietis Joachimas Eilersas (725 tšk.). V.Lendel (350 tšk.) tarp 36 klasifikuotų dviratininkų yra 10-as.

Antrame etape iš lietuvių geriausiai pasirodė S.Krupeckaitė. Ji keirino rungtyje užėmė ketvirtą vietą. Simona su Migle komandų sprinto rungtyje buvo penktos. Moterų daugiakovėje (omniume) Olivija Baleišytė užėmė aštuntą vietą.

Trečiasis pasaulio taurės varžybų etapas vyks gruodžio 1-3 dienomis Miltone (Kanada).