Vilniuje – priešpaskutinis Lietuvos kartingo čempionato etapas | Diena.lt

VILNIUJE – PRIEŠPASKUTINIS LIETUVOS KARTINGO ČEMPIONATO ETAPAS

• 0

Šeštadienį, rugpjūčio 11 d., sostinės Plytinės kartodrome vyko LKF Lietuvos kartingo čempionato 4-ojo etapo, Lietuvos kartingo federacijos taurės 4-ojo etapo, „ART Kart“ taurės 5-ojo etapo varžybos ir „Rotax Lithuania Challenge“ 3-iojo etapo varžybos. Lenktynės Vilniuje – jau priešpaskutinės šių metų Lietuvos kartingo čempionato sezono varžybos, paskutinis etapas sportininkų laukia jau rugsėjo mėnesį.

Lietuvos kartingo čempionato 4-ajame etape „Mini“ kategorijoje nugalėjo Jokūbas Bagdonavičius. Antrą vietą iškovojo Ainis Klimavičius, o trečioji vieta atiteko Joriui Kasnauskiui. Tuo tarpu „OK-Junior“ klasėje triumfavo Kajus Šikšnelis, antras liko Simonas Šimkus, o trečias – Ferapontas Barinovas.

„KZ2 Masters“ kategorijoje Vilniuje nugalėjo Eriksas Gasparovicsas, antrąją vietą iškovojo Vytautas Adomaitis, o trečias liko Vytautas Surdokas. Jau tradiciškai itin atkakli kova virė tarp pačios greičiausios KZ2 kategorijos lenktynininkų. Čia šįsyk triumfavo Paulius Paškevičius. Antras KZ2 klasėje liko Justas Pangonis, o trečią vietą užėmė Džiugas Tovilavičius.

Lietuvos kartingo federacijos taurės „Micro“ kategorijos finale tarp „Micro Rotax“ greičiausias buvo Dominykas Vinogrodskis, antrą vietą užėmė Tomas Rudokas, o trečią – Roberts Purmalis. Tarp „Micro Vortex“ greičiausias buvo Markas Usevičius, antrą vietą užėmė Aironas Dapkevičius, o trečiu liko Kipras Jurse. LKF taurės „Open“ kategorijoje nugalėjo Ignas Kaselis, antrą vietą užėmė Tadas Juknevičius, o trečioje vietoje liko Redas Petkevičius.

„ARTkart“ taurės varžybų serijoje Vilniuje tarp „Art120“ sportininkų nugalėjo Darius Maciulevičius, antras liko Robertas Kupčikas, o trečias – Vaidas Mičiuda. DD2 kategorijoje pirmas buvo Dajus Dabašinskas, antras liko Andrius Zinkevičius, o trečias – Juris Zalitis. DD2Pro kategorijoje pirmas buvo Paulius Macevičius, antras liko Marius Gabrijolavičius, o trečias – Deividas Urbonavičius. „Rotax Lithuania Challenge“ taurėje tarp „Rotax Junior“ sportininkų nugalėtojų trejetas atrodo taip – Andreja Vibriantytė, Martynas Morkis ir Lukas Sherbinskas.

2018 m. sezoną sportininkai varžosi 5-iuose Lietuvos kartingo čempionato etapuose. Tad lenktynių po varžybų Vilniuje sportininkams liko tik vienas čempionato etapas. Tiesa, intrigos dėl to tikrai nemažėja – taškų skirtumas tarp kiekvienos klasės lyderių išlieka minimalus. Sezono greičiausieji paaiškės rugsėjo 15 d., po lenktynių Elektrėnų kartodrome.