Be D. Rediko namuose žaidusi „Jonava“ nusileido NKL lyderiams | Diena.lt

BE D. REDIKO NAMUOSE ŽAIDUSI „JONAVA“ NUSILEIDO NKL LYDERIAMS

• 0

Pralaimėjimą 34-ojo turo rungtynėse Jonavoje „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė „Jonavos“ (18-16) krepšininkai 75:102 (17:15, 23:33, 17:30, 18:24) nusileidę Šakių „Vyčio“ (31-3) komandai.

Rungtynėse prieš lygoje pirmaujantį „Vytį“ jonaviečiai vertėsi be šį savaitgalį sirguliuojančio Dovydo Rediko. Turnyro lentelėje „Jonava“ toliau dalijasi 5-6 pozicijas su Kauno „Žalgirio“ dublerių klubu.

Rungtynėse Jonavoje šeimininkai pakiliai pradėjo pirmąjį rungtynių kėlinį, po kurio turėjo dviejų taškų pranašumą (17:15). Nors antrojo kėlinio pradžioje „Jonava“ dar turėjo 6 taškų persvarą (23:17), antrą ketvirčio dalį galingai sužaidę didesnę rotaciją turėję svečiai šovė į priekį (48:40).

Po didžiosios pertraukos „Vytis“ nemažino apsukų ir, laimėjęs trečiąjį kėlinį 13 taškų skirtumu, prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 21 taško persvarą (78:57). Rungtynių nugalėtojui nekeliant abejonių, paskutinės 10 minučių rungtynėse tebuvo formalumas ir Šakių ekipa iškovojo pergalę (75:102).

„Jonava“: Lukas Grabauskas 23 taškai, Justas Vazalis 17, Brytonas Hobbsas 14, Karolis Šarukas 11, Martynas Pacevičius 6, Tomas Miškinis ir Heng Yu po 2, Šarūnas Dambrauskas ir Antanas Montrimavičius taškų nepelnė.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 19 taškų, Paulius Beliavičius 16, Gytis Radzevičius 15.