„Bulls“ įsibėgėjo: A. Karnišovo klubas parbloškė Rytų lyderius | Diena.lt

„BULLS“ ĮSIBĖGĖJO: A. KARNIŠOVO KLUBAS PARBLOŠKĖ RYTŲ LYDERIUS

• 0

„Chicago Bulls“ klubas (16-8), kuriame krepšinio operacijų viceprezidentu dirba Artūras Karnišovas, darsyk priminė apie savo ambicijas. NBA Rytų konferencijos lyderių akistatoje Čikagos krepšininkai (16-8) 111:107 įveikė „Brooklyn Nets“ (16-7).

„Bulls“ tęsia veržlų sezoną – antrąjį, per kurį klubui vadovauja A.Karnišovas, ženkliai perkonstravęs komandos sudėtį praėjusią vasarą. Ir tai duoda vaisių.

Antrą vietą Rytuose užimantys „Bulls“ šeštadienį buvo atsilikę dviženkliu skirtumu Brukline (60:71) trečiajame kėlinyje, bet vis tiek sugebėjo laimėti mačą.

Zachas LaVine'as pelnė 31 tašką, o DeMaras DeRozanas pridėjo 29 – iš jų 13 per ketvirtą kėlinį. „Bulls“ antrą kartą per sezoną įveikė „Nets“ – vienus didžiausių favoritų laimėti NBA aukso žiedus ir dabartinius Rytų konferencijos lyderius.

„Jei nori būti geriausias, turi įveikti geriausią“, – sakė D.DeRozanas.

„Nets“ 28 taškus pelnė Kevinas Durantas, bet kitas Bruklino ekipos lyderis Jamesas Hardenas strigo. Nors gynėjas pelnė 14 taškų ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų, pataikė tik 5 metimus iš 21.

„Nets“: Kevinas Durantas 28, LaMarcus Alridge'as 20, Jamesas Hardenas 14, Patty Millsas 12;

„Bulls“: Zachas LaVine'as 31, DeMaras DeRozanas 29, Nikola Vučevičius 11.

Šeštadienį laimėjo ir kitas klubas, kurio biure svarbius vaidmenis atlieka lietuviai.

Martynas Pocius ir Tomas Balčėtis tęsia darbus „Denver Nuggets“, iš kurio į Čikagą pernai persikraustė A.Karnišovas.

„Nuggets“ (11-11) sezono atkarpa nėra geriausia – trys pergalės per dešimt pastarųjų rungtynių, bet šeštadienį Denverio krepšininkai 113:99 nugalėjo „New York Knicks“ (11-12).

„Laimėjimas yra geriausia medicina“, – po pergalės Niujorke pareiškė „Nuggets“ treneris Michaelas Malone'as.

Nikola Jokičius nugalėtojams pelnė 32 taškus ir atkovojo 11 kamuolių per vos 27 minutes aikštėje.

„Knicks“, kuriam priklauso teisės į „Barcelona“ šį sezoną rungtyniaujantį Roką Jokubaitį, suklupo trečią kartą iš eilės.

„Turime pažiūrėti į veidrodį ir nuspręsti kokiais norime būti šį sezoną, – sakė 24 taškus „Knicks“ pelnęs Juliusas Randle'as. – Visus metus kalbėjau ir tęsiu sakydamas: mes laimėsime rungtynes dėl savo gynybos. Tai – mūsų tapatybė.“

Denverio klubas dabar rikiuojasi aštuntas Vakarų konferencijoje, o „Knicks“ yra vienuoliktas Rytuose.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32, Zeke Nnaji 21, Willas Bartonas 13;

„Knicks“: Juliusas Randle'as 24, Evanas Fournier 15, R.J.Barrettas 13.

„Boston Celtics“ (12-11), kurio skautu dirba Benas Matkevičius, irgi šventė pergalę šeštadienį.

Jasonas Tatumas ir Dennisas Schroderis pelnė po 31 tašką, o ypač rezultatyvias rungtynes sužaidę Bostono krepšininkai išvykoje 145:117 sutriuškino „Portland Trail Blazers“ (11-12).

Abu klubai rikiuojasi devintoje vietoje – „Celtics“ Rytuose, „Blazers“ Vakaruose.