Dvigubą dublį surinkęs J. Valančiūnas kovoje su „Cavs“ buvo naudingiausias | Diena.lt

DVIGUBĄ DUBLĮ SURINKĘS J. VALANČIŪNAS KOVOJE SU „CAVS“ BUVO NAUDINGIAUSIAS

• 0

Jonas Valančiūnas lemiamomis minutėmis nuo atsarginių suolo regėjo „Toronto Raptors“ pralaimėjimą „Cleveland Cavaliers“ krepšininkams 106:112 (24:28, 28:32, 26:26, 28:26).

Lietuvis per 22 minutes pelnė 17 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo.

Nepaisant rezultatyviausių Domanto Sabonio pastarojo mėnesio rungtynių, „Indiana Pacers“ išvykoje neprilygo „Denver Nuggets“ 104:107, kurio biure dirba Artūras Karnišovas, Tomas Balčėtis ir Martynas Pocius.

D.Sabonis per 14 minučių svečiams pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus.