Dzūkų šturmą atlaikęs „Lietuvos rytas“ laimėjo Alytuje | Diena.lt

DZŪKŲ ŠTURMĄ ATLAIKĘS „LIETUVOS RYTAS“ LAIMĖJO ALYTUJE

• 0

Pirmoje mačo pusėje įtikinamą persvarą susikrovęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (23-5) po ilgosios pertraukos prarado iniciatyvą, tačiau pergalės Alytaus „Dzūkijai“ (9-19) neatidavė.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 81:73 (24:21, 23:23, 17:16, 17:19) pranoko alytiškius ir tarpusavio seriją reguliariajame sezone užbaigė rezultatu 4-0.

Vilniečiai į priekį šovė antrajame ketvirtyje, kada tritaškių salvę paleido trissyk iš toli pataikęs Rokas Giedraitis, vieną taiklų tolimą metimą pridėjo Benas Madgenas ir sostinės klubas dominavo aikštėje – 46:29.

Tuo neapsikentę dzūkai likusią pustrečios minutės atkarpą užbaigė 9:1 ir greitai perpus sumažino atsilikimą – 38:47. Trečiajame ketvirtyje sėkmingai į aikštę sugrįžę alytiškiai dar sykį spurtavo 10:2 bei pradėjo kvėpuoti svečiams į nugaras – 52:55.

Visgi tuomet Rokas Giedraitis pataikė ketvirtąjį savo tolimą metimą iš tiek pat mestų, Loukas Mavrokefalidis greitą atatką užbaigė dėjimu iš viršaus ir „Lietuvos rytas“ paskui susigrąžino dviženklę persvarą – 62:52.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkias minutes, „Dzūkija“ dar kibo į atlapus priartėjusi per tris taškus – 65:68, tačiau po dar vienos atkarpos 8:1 Kurtinaičio kariauna įtvirtino pergalę – 76:66

„Dzūkija“: Calebas Callisonas ir Parishas Petty – po 13, Povilas Čukinas 11.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 17, Loukas Mavrokefalidis ir Martynas Echodas – po 14, Benas Madgenas 13.