Europos čempionai Prancūzijos krepšininkai tik po pratęsimo palaužė suomius | Diena.lt

EUROPOS ČEMPIONAI PRANCŪZIJOS KREPŠININKAI TIK PO PRATĘSIMO PALAUŽĖ SUOMIUS

• 0

Sunkia pergale Europos vyrų krepšinio pirmenybių šešių ekipų A grupės turnyrą Prancūzijoje pradėjo šeimininkė Senojo žemyno čempionė Prancūzijos rinktinė, šeštadienį paskutiniosiose pirmojo turo rungtynėse tik po pratęsimo 97:87 (24:22, 21:15, 23:23, 13:21, 16:6) palaužusi Suomijos komandos pasipriešinimą.

23 taškus nugalėtojams pelnė Tony's parkeris, po 16 - Nicolas Batumas ir Nando De Colo.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Jamaras Wilsonas (21 tšk.), Petteris Koponenas (15 tšk.) ir Sasu Salinas (14 taškų).

Kitose šios grupės pirmojo turo rungtynėse Lenkijos krepšininkai 68:64 (16:18, 24:12, 18:23, 10:11) įveikė Bosnijos ir Hercegovinos ekipą, o Rusijos rinktinė 73:76 (21:18, 18:11, 10:21, 24:26) nusileido Izraelio penketukui.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Prancūzija               1 1 0   97:87   2

2. Lenkija                  1 1 0   68:64   2

3. Izraelis                 1 1 0   76:73   2

4. Rusija                   1 0 1   73:76   1

5. Bosnija ir Hercegovina   1 0 1   64:68   1

6. Suomija                  1 0 1   87:97   1

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios grupės komandos.