Europos taurė: Ispanijos klubų dvikovą laimėjo „Valencia basket“ | Diena.lt

EUROPOS TAURĖ: ISPANIJOS KLUBŲ DVIKOVĄ LAIMĖJO „VALENCIA BASKET“

Antrą pergalę 2015-2016 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro starte iškovojo ir vienvaldžiu pirmosios konferencijos C grupės lyderiu tapo Valensijos "Valencia basket" (Ispanija) klubas, antradienį savo aikštėje 87:68 (21:20, 27:11, 25:19, 14:18) nugalėjęs pirmąją nesėkmę patyrusią Saragosos CAI (Ispanija) ekipą.

24 taškus nugalėtojams pelnė Bojanas Dubljevičius, po 10 - Fernando San Emeterio ir Johnas Shurna.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Stevanas Jelovacas (20 tšk.), Isaacas Fotu (11 tšk.) ir Nate'as Linhartas (10 taškų).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Valensijos "Valencia basket" (Ispanija)        2  0  161-139

2. Ulmo "Ratiopharm" (Vokietija)                  1  0   87-68

3. Saragosos CAI (Ispanija)                       1  1  148-157

4. Nansi SLUC (Prancūzija)                        0  1   71-74

5. Šarlerua "Spirou" (Belgija)                    0  1   70-80

6. Venecijos "Umana Reyer" (Italija)              0  1   68-87

Iš viso Europos taurės turnyrą pradėjo 36-os į šešias grupės suskirstytos komandos.

Į kitą varžybų etapą - "Last 32" turnyrą - pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių

prisijungs dvylika į pajėgiausio Europos klubų turnyro - ULEB Eurolygos - "Top 16" etapą nepatekusių komandų.

Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias. Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.