G. Kadžiulio debiutas prie „Lietkabelio“ vairo pažymėtas pergale | Diena.lt

G. KADŽIULIO DEBIUTAS PRIE "LIETKABELIO" VAIRO PAŽYMĖTAS PERGALE

• 0

Trečiąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (3/2) klubas, kuris namuose 96:85 (26:19, 27:16, 27:23, 16:27) įveikė Valmieros „Valmiera“ (3/1) krepšininkus.

Šioje dvikovoje panevėžiečiams negalėjo padėti piršto traumą besigydantis Mantas Kazonas, o ekipos vyriausiojo trenerio poste debiutavo Gintaras Kadžiulis.

Nuo pat dvikovos pradžios užvirė atkakli kova taškas į tašką – 11:11 sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes. Baigiantis kėliniui „Lietkabeliui“ pavyko laimėti atkarpą 9:2, kuri leido po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmauti 26:19.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 3 minutėms panevėžiečiai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 41:29. Toliau žaibišką puolimą pasitelkę aikštės šeimininkai tolo nuo varžovų ir įpusėjus dvikovai jau pirmavo 18 taškų – 53:35.

Po didžiosios pertraukos Gintaro Kadžiulio auklėtiniai nemažino apsukų. Priešingai, „Lietkabelis“ trečiąjį kėlinį laimėjo dar 4 taškais ir Valmieros ekipai šansų atsitiesti nepaliko – 80:58. Paskutinės dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas, o nuaidėjusi finalinė sirena fiksavo užtikrintą Panevėžio klubo pergalę rezultatu 96:85.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga 24, Ivanas Neliubovas 19 (7 atk. kam.), Žygimantas Jonušas 11 (8 atk. kam.), Evaldas Žabas 10, Vytenis Čižauskas (10 rez. perd.) ir Noah Dahlmanas po 9.

„Valmiera“: Karlis Apsitis ir Marcis Vitolas po 14, Matissas Rudmiezis 12, Davis Rozitis 10.