Galingo J. Valančiūno dublio fone – „Grizzlies“ nesėkmė prieš vienus Rytų autsaiderių | Diena.lt

GALINGO J. VALANČIŪNO DUBLIO FONE – „GRIZZLIES“ NESĖKMĖ PRIEŠ VIENUS RYTŲ AUTSAIDERIŲ

• 0

Tai buvo retos rungtynės, kuomet „Memphis Grizzlies“ klubas (10-19) NBA lygoje susitiko su prastesnį pergalių ir pralaimėjimų balansą turinčia ekipa – „Cleveland Cavaliers“ (8-21), tačiau pergalės „grizliai“ svečiuose neiškovojo – nusileido 107:114 (27:25, 24:30, 36:26, 20:33).

Visų rungtynių metu vyko permaininga kova, tačiau net 36 taškai per trečią kėlinį svečiams iš Memfio prieš lemiamą ketvirtį leido susikrauti šešių taškų pranašumą (87:81).

Dar likus šešioms minutėms „Grizzlies“ pirmavo 103:96, tačiau tuomet varžovams tikrą pirtį užkūrė „Cavaliers“ ekipa su Kevinu Love'u priešakyje.

Šeimininkai spurtavo net 18:4, o du labai svarbius tritaškius, išvedusius Klyvlando ekipą į priekį pataikė būtent K.Love'as. „Grizzlies“ lemiamų atakų metu strigo, o pergalę jų varžovams baudų metimais įtvirtino Colinas Sextonas.

Jonas Valančiūnas ant parketo praleido 30 minučių ir pasižymėjo galingu dvigubu dubliu – 14 taškų (7/13 dvit.) ir 14 atkovotų kamuolių. Vidurio puolėjas taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir net 4 kartus blokavo varžovų metimus.

Tai buvo 15-asis lietuvio dvigubas dublis šiame NBA sezone.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo puolime tiesiog sprogęs Jordanas Clarksonas. Gynėjas pelnė 33 taškus ir pataikė 6 tolimus metimus iš 8.

„Cavaliers“: Jordanas Clarksonas 33, Kevinas Love'as 21 (13 atk. kam.), Darius Garlandas 14, Cedi Osmanas 13, Tristanas Thompsonas 10 (15 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas Jr. 24, Dillonas Brooksas 16, Jonas Valančiūnas 14, Jae Crowderis 10, Ja Morantas 8 (11 rez. perd.).

Tiek „Cavaliers“, tiek „Grizzlies“ klubai savo konferencijose užima 13 vietas.