Įspūdingas D. Šarauskaitės pasirodymas pratęsė „Aisčių-LSMU“ pergalių seriją | Diena.lt

ĮSPŪDINGAS D. ŠARAUSKAITĖS PASIRODYMAS PRATĘSĖ „AISČIŲ-LSMU“ PERGALIŲ SERIJĄ

• 0

Pergalių seriją „MultiGyn“ Baltijos šalių moterų krepšinio čempionate pratęsė Kauno „Aisčių-LSMU“ (9 pergalės/3 pralaimėjimai) ekipa, kuri savo aikštėje antradienį 82:62 (25:19, 13:13, 24:13, 20:17) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ (2/10). Tai buvo jau šeštoji iš eilės kauniečių pergalė.

Lemiamą spurtą šeimininkės surengė po pertraukos, kai trečiąjį kėlinį laimėjo 24:13 ir susikrovė solidų pranašumą (62:45).

Lemiamame ketvirtyje „Aistės-LSMU“ saugojo įgyta persvarą bei užtikrintai laimėjo rungtynes (82:62).

Nugalėtojų gretose spindėjo asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinusi Daugilė Šarauskaitė. Aukštaūgė per 31 minutę pelnė 29 taškus (dvitaškiai 14/16), atkovojo 12 kamuolių bei surinko 40 naudingumo balų.

Klaipėdos komandoje 18 taškų surinko Lina Mikelevičienė.

„Fortūnos“ ekipai šioje dvikovoje vadovavo Ramunė Kumpienė, kuri pakeitė vyr. trenerį Vilių Stanišauską.

„Aistės-LSMU“ Baltijos čempionate užima antrąją vietą, o „Fortūna“ yra septinta.