„Kibirkštis“ Europos taurės grupių etapą užbaigė aukšta nata | Diena.lt

„KIBIRKŠTIS“ EUROPOS TAURĖS GRUPIŲ ETAPĄ UŽBAIGĖ AUKŠTA NATA

• 1

Vilniaus „Kibirkštis“ (3-3) iškovojo svarbią pergalę paskutinėse Europos taurės grupių etapo rungtynėse.

Gitauto Kievino auklėtinės svečiuose 58:53 (14:20, 16:8, 7:14, 21:11) nugalėjo Dėro „Uni Gyor“ (4-2) krepšininkes, kurios jau yra iš anksčiau užsitikrinusios vietą į kitą etapą.

„Kibirkšties“ likimas dėl kito etapo paaiškės visoms komandoms sužaidus grupių rungtynes.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmenyje buvusios vilnietės ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 5 taškų deficitą (41:46). Tačiau likus mažiau nei 7 minutėms iki mačo pabaigos Gintarė Petronytė pataikė dvitaškį, Gabrielė Šulskė ir Laura Juškaitė sumetė baudų metimus bei „Kibirkštis“ perėmė iniciatyvą (47:46).

Tiksint paskutinėms 3 minutėms vilnietės susikrovė 5 taškų persvarą (53:48), kurią apsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ gretose žaidė Laura Juškaitė, kuri per 32 minutes pelnė 16 taškų (3/7 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 8 klaidas, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą bei surinko 15 naudingumo balų.

Jai geriausiai talkino Šulskė, pelniusi 14 taškų (3/7 dvit., 0/3 trit., 8/10 baud.), ir Petronytė, pridėjusi 13 taškų (6/16 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.).

Pralaimėjusioms Reka Dombai per 22 minutes surinko 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 3 perimtus kamuolius bei 11 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 16, Gabrielė Šulskė 14, Gintarė Petronytė 13.

„Uni Gyor“: Reka Dombai 11, Peyton Williams 10, Virag Weninger 7.