Lietuvių komandų akistatoje triumfavo „Panathinaikos“ | Diena.lt

LIETUVIŲ KOMANDŲ AKISTATOJE TRIUMFAVO „PANATHINAIKOS“

• 0

Eurolygos susitikime tarp Atėnų „Panathinaikos“ (8-4) ir Milano „AX Armani Exchange“ (3-9), kuriame netrūko ir lietuviškų akcentų, pergalę 80:72 (14:23, 25:18, 25:16, 16:15) iškovojo Luko Lekavičiaus ekipa bei taip pratęsė Italijos ekipos pralaimėjimų seriją iki keturių iš eilės.

„Panathinaikos“ iniciatyvą į savo rankas perėmė trečiajame kėlinyje, kurio viduryje Nickas Calathesas surinko 5 taškus paeiliui, Jamesas Gistas įkrovė į krepšį, o šeimininkai surengė spurtą 11:2 ir nuo Milano ekipos atitolo 9 taškais (62:53).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar bandė kabintis į rungtynes ir savo deficitą buvo sumažinę iki 6 taškų (60:66), tačiau PAO toliašaudė artilerija į tai atsakė dviejais tritaškiais paeiliui ir įgiję 10 taškų pranašumą (72:62) šeimininkai išsprendė visus reikalus šio vakaro susitikime.

Nugalėtojų gretose Lukas Lekavičius per 16 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, po kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Tuo metu „AX Armani Exchange“ klubo narys, Artūras Gudaitis, per 13 minučių įmetė 11 taškų (4/4 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Mantas Kalnietis per 32 minutes pelnė 7 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, 3 kartus suklydo, išprovokavo ir užsidirbo po dvi pražangas bei pasirodymą baigė su 3 naudingumo balais.

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 20 (6/9 trit.), Mattas Lojeski 14, Jamesas Gistas 11.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 13, Artūras Gudaitis 11 (4/4 dvit.), Kalebas Tarčevskis 9.