„Lietuvos rytas“ užtikrintai įveikė „Juventus“ krepšininkus | Diena.lt

„LIETUVOS RYTAS“ UŽTIKRINTAI ĮVEIKĖ „JUVENTUS“ KREPŠININKUS

• 0

Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-3) ekipa, namuose 83:70 (23:17, 23:20, 20:14, 17:19) nugalėjusi Utenos „Juventus“ (2-9).

„Lietuvos rytas“ bandė pabėgti nuo savo varžovų jau pirmoje rungtynių dalyje (46:32), tačiau uteniškiai prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki vienženklio – 37:46.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai dar labiau padidino savo pranašumą (66:51). Lemiamame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ varžovų arčiau neprisileido ir šventė pergalę – 83:70.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 23, Rokas Giedraitis 17, Travisas Petersonas ir Loukas Mavrokefalidis po 10.

„Juventus“: Laronas Dendy 16, Maksimas Kornijenka 10, Karolis Gusčikas, Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Kupšas po 9.