„Lietuvos ryto“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Nevėžį“ | Diena.lt

„LIETUVOS RYTO“ KREPŠININKAI KETVIRTAJAME KĖLINYJE ĮRODĖ PRANAŠUMĄ PRIEŠ „NEVĖŽĮ“

• 0

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda savo aikštėje 97:77 (23:26, 18:17, 25:19, 31:15) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Trečiajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus 55:55, bet per paskutines 14 rungtynių minučių aikštėje dominavo šeimininkai.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Benas Madgenas, 15 - Martynas Echodas, 14 - Loukas Mavrokefalidis, 13 - Mindaugas Girdžiūnas, 12 - Mindaugas Lukauskis. Chrisas Krameris surinko 5 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Nevėžio“ ekipoje 27 taškus surinko Aleksandras Zacharovas, 11 - Gabrielius Maldūnas.

Reguliarųjį sezoną jau baigęs „Lietuvos rytas“ (30 pergalių/6 pralaimėjimai) užima antrąją vietą, o „Nevėžis“ (12/24) yra aštuntas.