„Lietuvos ryto“ krepšininkai LKL čempionate antrą kartą nugalėjo „Žalgirį“ | Diena.lt

„LIETUVOS RYTO“ KREPŠININKAI LKL ČEMPIONATE ANTRĄ KARTĄ NUGALĖJO „ŽALGIRĮ“

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) rungtynėse sekmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda savo aikštėje 75:68 (14:26, 24:12, 16:12, 19:18) nugalėjo čempiono titulą ginantį Kauno „Žalgirį“.

Vilniaus klubui tai buvo 11-oji pergalė iš eilės, nutraukusi „Žalgirio“ aštuonių iš eilės laimėjimų seriją.

Šiuo metu abi ekipos džiaugiasi ilgomis pergalių serijomis. Vilniečiai laimėjo 10 rungtynių iš eilės, kauniečiai nepralaimi jau aštuonis mačus paeiliui.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po pirmųjų 10 min. pirmavo 26:14. Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ pranašumas siekė 16 taškų (30:14). Tuomet šeimininkai per kelias minutes sugebėjo likviduoti visą deficitą, todėl įpusėjus mačui rezultatas buvo lygos 38:38.

Nerezultatyviame trečiajame kėlinyje 7 taškų pranašumą jau įgijo „Lietuvos rytas“ (52:45). Kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ kiek priartėjo (54:50). Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai išlygino rezultatą 60:60, bet tuomet šeimininkai tris kartus įgijo šešių taškų persvarą (67:61, 69:63 ir 71:65). Po Kevino Pangoso dvitaškio šeimininkų pranašumas sumažėjo iki 3 taškų (71:68), bet taikliai nuo baudų metimų linijos atakavę „Lietuvos ryto“ krepšininkai išsaugojo sau palankų rezultatą ir iškovojo pergalę.

„Lietuvos rytui“ 19 taškų pelnė Travisas Petersonas (tritaškiai 4/4), 13 - Loukas Mavrokefalidis, 11 - Rokas Giedraitis, 8 - Chrisas Krameris (10 rez. perd.).

„Žalgirio“ ekipoje 16 taškų surinko Edgaras Ulanovas, 14 - Axelis Toupane'as, 13 - Artūras Milaknis, 11 - Kevinas Pangosas. Brandonas Daviesas pelnė 5 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Pirmojo rato rungtynėse Vilniuje 70:67 nugalėjo „Žalgiris“, o antrojo rato susitikimą Kaune 65:63 laimėjo vilniečiai.

„Žalgiris“ (20 pergalių/3 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Lietuvos rytas“ (19/4) yra antras.