Lietuvos šešiolikmečiai įveikė bulgarus | Diena.lt

LIETUVOS ŠEŠIOLIKMEČIAI ĮVEIKĖ BULGARUS

• 0

Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinė pratęsė pergalių seriją tarptautiniame turnyre Turkijoje. Edvino Justos auklėtiniai įtikinamai įveikė Bulgarijos bendraamžius 107:52 (25:12, 29:15, 25:14, 29:11) ir iškovojo šeštą pergalę iš tiek pat galimų.

Lietuviams pavyko atitrūkti jau rungtynių pradžioje, kai jaunučiai surengė spurtą 18:2 ir įgijo 17-os taškų pranašumą. Didesnių sunkumų Edvino Justos auklėtiniai neturėjo ir antroje susitikimo dalyje, kai užtikrintai laimėjo ketvirtą kėlinį (29:11) ir padidino pranašumą iki 55-ių taškų.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Modestas Kancleris pelnęs 21 tašką (6 at. kam.), 20 taškų pridėjo Erikas Jarmolajevas (7 at. kam.), 12 – Marek Blaževič (5 at. kam., 6 rez. perd.).

Paskutines turnyro rungtynes Lietuvos rinktinė rytoj (šeštadienį) žais su Turkijos bendraamžiais. Rungtynių pradžia 17 valandą 45 minutės.