LKL: „Lietuvos rytas“ palaužė „Pieno žvaigždes“ | Diena.lt

LKL: „LIETUVOS RYTAS“ PALAUŽĖ „PIENO ŽVAIGŽDES“

• 0

Antrąją pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 89:80 (13:26, 23:15, 24:26, 29:13) įveikė pagirtinai kovojusias Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Artimiausios šios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 6 dieną, 17:00 valandą, Vilniuje.

Startas. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjusios „Pieno žvaigždės“ įpusėjus ketvirčiui turėjo penkių taškų pranašumą (10:5). Visgi, „Lietuvos rytas“ iki kėlinio pabaigos rezultato į savo pusę taip ir nepersvėrė – priešingai, pasvaliečiai nutolo iki trylikos taškų (26:13).

Kova. Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ sumažino savąjį deficitą iki trijų taškų (30:27). Per keletą akimirkų „Pieno žvaigždės“ atsakė spurtu 10:2 ir susikrovė 11 taškų pranašumą (40:29). Po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė penki taškai (41:36).

Atsarginiai. „Pieno žvaigždžių“ atsarginiai krepšininkai per pirmąsias dvidešimt minučių pelnė net 17 taškų, o vilniečių ekipos nuo suolelio pakilę žaidėjai surinko vos 9 taškus.

Baronas. Per pirmuosius du kėlinius „Lietuvos rytą“ į priekį tempė du žaidėjai – Drew Gordonas ir Jamesas Baronas, atitinkamai pelnę po 11 ir 14 taškų. Visi likusieji sostinės ekipos krepšininkai surinko po 6 ar mažiau taškų.

Intriga. Prabėgus beveik aštuonioms minutėms trečiajame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ pirmą kartą nuo pat rungtynių pradžios išlygino rezultatą (55:55). Paskutinėmis sekundėmis tritaškį pataikęs Derrickas Low leido pasvaliečiams prieš lemiamą kėlinį turėti septynių taškų pranašumą (67:60).

Finišas. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė tie patys septyni taškai (77:70), tačiau spurtu 12:1 atsakęs „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį (78:82). Per likusias minutes „Pieno žvaigždžių“ puolimas sustojo ir pergalę iškovojo vilniečiai (80:89).

Dublis. „Lietuvos ryto“ gynėjas Clevinas Hannah šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 10 taškų ir atliko net 10 rezultatyvių perdavimų.

„Pieno žvaigždės“: O. Olisevičius 26 tšk., D. Low 13 tšk., E. Dimša 11 tšk., J. Tamulis 10 tšk., A. Agafonovas 8 tšk., N. Balašovas 7 tšk.

„Lietuvos rytas“: J. Baronas 27 tšk., A. Gudaitis 16 tšk., D. Gordonas 14 tšk., L. Kisielius 11 tšk., C. Hannah (13 rez. perd.) 10 tšk.

• LKL: „Lietuvos rytas“ palaužė „Pieno žvaigždes“