M. Girdžiūnas apie sutikimą Klaipėdoje: nemanau, kad esu vertas švilpimo | Diena.lt

M. GIRDŽIŪNAS APIE SUTIKIMĄ KLAIPĖDOJE: NEMANAU, KAD ESU VERTAS ŠVILPIMO

  • 5

Vilniaus „Lietuvos rytas“ šį vakarą pradeda kovą SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre – ketvirtfinalio barjere jų laukia Utenos „Juventus“ (20.10 val. per LRT kultūrą).

Sostinės klubo įžaidėjas Mindaugas Girdžiūnas neslepia, kad komandos tikslai – patys aukščiausi.

„Reikės įveikti tą pirmą etapą, kad patektume į pusfinalį, ir tam pasiruošime, – teigė Lietuvos rinktinės įžaidėjas. – Yra tikslas laimėti taurę ir prieš visus reikės laimėti. Tie tikslai patys aukščiausi ir tikiuosi savo titulų kolekciją papildysime.“

Sėkmingai įveikus ketvirtfinalio barjerą, daugiau nei septynerius metus gimtojo miesto komandai atidavęs Girdžiūnas į „Švyturio“ areną grįžtų vasario 17 d.

„Manau, bus visokių reakcijų, – bendraudamas su LKL.LT sakė M. Girdžiūnas. – Manau, žmonės vadovausis emocijomis, taigi bus švilpimų. Bet stengsiuosi žiūrėti į tuos žmones, kurie supranta, palaiko.

Esu atidavęs Klaipėdai daug metų, prisidėjęs prie kilimo į viršų, iškovojome gražių pergalių. Taigi nemanau, kad esu vertas piktų žodžių ar švilpimų. Prisidėjau prie „Neptūno“ kiek galėjau, o dabar priėmiau tokį sprendimą.“

Buvusio „Neptūno“, o dabar „Lietuvos ryto“ įžaidėjo mintys apie persikėlimą į sostinę, SIL–Karaliaus Mindaugo taurę ir buvusio komandos draugo Simo Galdiko žodžius – video reportaže.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

daiva

vertas ,labai vertas nušvilpimo

Saulius Neptūno Fanas

Nušvilpsiu. Gėda Girdžiūnui tebūna. Išdavikas!!!

Butinai

Smerkti nereiktu..visi zaidzia uz pinigu sumas,bet nusvilpti butina,nes bego kai tik pradejo brasketi finansiniai reikalai Neptuno,-biskis geda!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS