Maskvos CSKA vos išnešė sveiką kailį iš Bambergo | Diena.lt

MASKVOS CSKA VOS IŠNEŠĖ SVEIKĄ KAILĮ IŠ BAMBERGO

• 0

Dramatišką pergalę Eurolygoje ketvirtadienio vakarą iškovojo Maskvos CSKA (9-1) klubas, Bamberge 90:88 (17:16, 24:14, 20:28, 29:30) pranokęs vietos „Brose“ (2-8) krepšininkus.

Maskvos klubas šiose rungtynėse nė karto nebuvo atsiliekančio vaidmenyje, o trečiojo kėlinio pradžioje turėjo net 17 taškų persvarą, tačiau rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė.

Vokiečiai pradėjo vytis savo priešininkus, o iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 6 minutes rezultatas pagaliau tapo lygus – 71:71.

Tuomet maskviečius į priekį pradėjo tempti Milošas Teodosičius. Jie pelnė 15 taškų iš eilės ir sugrąžino iniciatyvą svečiams.

Atrodė, kad rungtynės persikels į pratęsimą, tačiau 8 paskutines sekundes turėję CSKA krepšininkai sugebėjo išplėšti pergalę. Esant lygiam rezultatui, pirmą M.Teodosičiaus metimą vokiečiai blokavo, tačiau likus 1,7 sekundės iš vidutinio nuotolio pataikė Vitalijus Fridzonas ir Eurolygos lyderiai šventė pergalę.

„Brose“: Nicolo Melli 26, Danielis Theisas 19, Fabienas Causeuras 12, Janis Strelniekas 11.

CSKA: Milošas Teodosičius 31, Andrejus Voroncevičius 15 (5 atk. kam.), Vitalijus Fridzonas 9.

Kitame mače Stambulo „Anadolu Efes“ (5-5) svečiuose 86:77 (21:20, 26:20, 16:23, 23:14) pranoko iki tol trissyk paeiliui laimėjusius Tel Avivo „Maccabi“ (5-5) krepšininkus.

„Maccabi“: Maikas Zirbesas 13, Devinas Smithas 13, D.J.Seeley 12, Victoras Ruddas 11, Andrew Goudelockas 10.

„Anadolu Efes“: Derrickas Brownas 22 (12 atk. kam.), Tyleris Honeycuttas 21 (8 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 14, Thomasas Heurtelis 11, Cedi Osmanas 11.