NBA toliau siautėjantis L. Dončičius išvedė „Mavericks“ iš aklavietės | Diena.lt

NBA TOLIAU SIAUTĖJANTIS L. DONČIČIUS IŠVEDĖ „MAVERICKS“ IŠ AKLAVIETĖS

• 0

Luka Dončičius ir toliau už Atlanto džiugina savo talento gerbėjus. Netenka abejoti, kad jau pirmąjį savo sezoną talentingasis slovėnas taps tvirtu „Dallas Mavericks“ (3-4) komandos lyderiu. Tai dar kartą jis įrodė Teksaso komandos rungtynėse su „Wahington Wizards“ (2-8), kuriose šeimininkai laimėjo 119:100 (35:24, 35:25, 17:29, 32:22) ir taip nutraukė šešių pralaimėjimų seriją.

Devyniolikmetis europietis ir vėl buvo ryškiausia figūra Ricko Carlisle‘o dėlionėje.

Per 33 minutes jis pelnė 23 taškus (7/9 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/3 baudų), sugriebė 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Rezultatyviau L.Dončičius šį sezoną žaidė tik dviejuose mačuose.

Svečių iš sostinės neišgelbėjo ir puikus Johno Wallo pasirodymas. Gynėjas mačą baigė su 24 taškais ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pastaruoju metu rakto į pergalę niekaip neradusi Dalaso ekipa, šį kartą reikalus sutvarkė jau antrajame kėlinyje.

Būtent tada jie įgijo 24 taškų pranašumą, pabėgo ir atgal jau nesidairė.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23, Wesley Matthewsas 22, Harrisonas Barnesas (13 atk. kam.) ir Dennisas Smithas po 19, Dorianas Finney-Smithas 11.

„Wizards“: Johnas Wallas 24 (10 rez. perd.), Otto Porteris ir Bradley Bealas po 19.