„Neptūnas-Akvaservis“ be didelio vargo įveikė „Erelius“ | Diena.lt

„NEPTŪNAS-AKVASERVIS“ BE DIDELIO VARGO ĮVEIKĖ „ERELIUS“

• 0

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-10). Klaipėdiečiai namuose 81:70 (24:15, 22:22, 19:8, 16:25) įveikė Mažeikių „Erelius“ (10-17), kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

Svečių deficitas trečiojo kėlinio viduryje siekė 8 taškus (45:53), tačiau tuomet „Ereliai“ sustojo. Per likusias 5 minutes, mažeikiškiai nepelnė nė taško, o „Neptūnas-Akvaservis“ surinko 12 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui pirmavo 20 taškų persvara (65:45).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai sumažino deficitą, tačiau rungtynių baigčiai įtakos tai neturėjo.

„Ereliai“ šiose rungtynėse itin prastai atakavo iš toli (3/18, 17 proc.), kai klaipėdiečiai tai darė 52 proc. taiklumu (13/25). „Neptūnas-Akvaservis“ šiame susitikime taip pat sulaukė kur kas didesnio atsarginių žaidėjų indėlio, kurie pelnė 39 taškus, o Mažeikių ekipoje rezerviniai krepšininkai surinko 13 taškų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mantas Šerkšnas 18 (5/7 trit.), Valdas Vasylius ir Deividas Anužis po 12.

„Ereliai“: Aurimas Urbonas ir Tadas Pažėra po 14, Nerijus Barauskas 13, Tomas Rimša 12, Haroldas Saprykinas 11.