NKL: „Sintek-Jonava“ nusileido „Delikatesui“ | Diena.lt

NKL: „SINTEK-JONAVA“ NUSILEIDO „DELIKATESUI“

• 0

Nesėkmę vienuoliktose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Jonavos „Sintek-Jonavos“ (4-7) ekipa namuose 72:80 (22:14, 18:26, 17:23, 15:17) nusileidusi Joniškio „Delikatesui“ (5-5).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie vedami 11 taškų pirmajame kėlinyje pelniusio Martyno Linkevičiaus, susikrovė 8 taškų persvarą po pirmųjų 10 žaidimo minučių (22:14).

Antrajame kėlinyje svečiai bandė mažinti atsilikimą (30:25), bet 5 iš eilės M. Linkevičiaus taškai sukrovė „Sintek-Jonavai“ dviženklį pranašumą (35:25). „Delikatesas“ ginklų nesudėjo bei surengė spurtą 15:3, po kurio išsiveržė į priekį (40:38). Jonaviečiai prieš didžiąją pertrauką išlygino rezultatą (40:40).

Joniškio klubo spurtas tęsėsi trečiajame kėlinyje, kuomet „Delikatesas“ pavojingai nutolo (55:46). Šeimininkų situaciją ėmė gelbėti Davaunta Thomas ir M. Linkevičius (54:56), tačiau prieš lemiamą kėlinį „Delikatesas“ išlaikė pranašumą (57:63).

Troy‘aus Franklino ir Ernesto Serkevičiaus tritaškiai padėjo kėlinio viduryje „Sintek-Jonavai“ iki minimumo sumažinti atsilikimą (71:72). Tiesa, priartėjus, jonaviečių puolimas įstrigo iki pat kėlinio pabaigos – šeimininkai „iš žaidimo“ nepelnė nė taško, o mažiau problemų turėjęs „Delikatesas“ nesustojo ir iškovojo pergalę (80:72).

Jonavos „Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 22 taškai, Augustinas Jankaitis ir Davaunta Thomas po 14, Troy‘us Franklinas 12, Ernestas Serkevičius 8, Rytis Juknevičius 2, Justas Vazalis ir Juozas Ramanauskas taškų nepelnė, Šarūnas Dambrauskas ir Justinas Ramanauskas nerungtyniavo.

Joniškio „Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 20 taškų, Giedrius Stankevičius 18, Rytis Pipiras 13, Rytis Biliartas 11.