„Pacers“ su D. Saboniu įveikė „Mavericks“ ir neutralizavo L. Dončičių | Diena.lt

„PACERS“ SU D. SABONIU ĮVEIKĖ „MAVERICKS“ IR NEUTRALIZAVO L. DONČIČIŲ

• 0

Luka Dončičius sužaidė blogiausias rungtynes šiais metais, o „Indiana Pacers“ (30-15) namuose 111:99 (24:23, 34:19, 26:27, 27:30) nugalėjo „Dallas Mavericks“ (20-25) klubą, patyrusį trečią nesėkmę iš eilės.

Slovėnų talentas per 24 minutes pataikė tik 3 metimus iš 14-ikos, surinko 8 taškus (3/9 dvit., 0/5 trit., 2/4 baud.) ir buvo pašalintas iš aikštės trečio kėlinio pabaigoje, kai užsidirbo antrą techninę pražangą.

L.Dončičiui, „Mavericks“ naujokui, kuris sausį renka po 23,5 taško, tai nerezultatyviausias pasirodymas nuo gruodžio 12-osios, kai į „Magic“ krepšį sumetė 7 taškus.

Tuo metu Domantas Sabonis „Pacers“ ekipai per 27 minutes pelnė 16 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo. Jo +/– rodiklis buvo geriausias rungtynėse – +22.

„Pacers“ nutraukė trijų pralaimėjimų Dalaso ekipai seriją – paskutinį kartą tarpusavio rungtynes „Pacers“ buvo laimėjusi 2016-ųjų spalį, kai triumfavo po pratęsimo.

„Pacers“: Tyreke'as Evansas 19, Domantas Sabonis ir Darrenas Collisonas po 16, Victoras Oladipo ir Mylesas Turneris po 12.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 20, Wesley Matthewsas 17, DeAndre Jordanas 15 (16 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 12.