Pergalingame „Fortūnos“ mače A. Gabalytė buvo arti trigubo dublio | Diena.lt

PERGALINGAME „FORTŪNOS“ MAČE A. GABALYTĖ BUVO ARTI TRIGUBO DUBLIO

Puikiai rungtyniavusi Andra Gabalytė žygiavo trigubo dublio ritmu, Agnė Černeckytė surengė tritaškių lietų, o tokie jų pasirodymai buvo pažymėti trečiąja Klaipėdos „Fortūnos“ (9-10) pergale iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).

Viliaus Stanišausko auklėtinės savo aikštėje 78:72 (15:23, 28:21, 17:14, 18:14) pranoko Ukmergės „Vilkmergę“ (4-15) bei atsirevanšavo už nesėkmę trečiajame rate (49:54).

A. Gabalytė per 36 minutes atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 11 kamuolių, bet iki įspūdingo pasiekimo pritrūko dviejų taškų – iš žaidimo du metimus realizavusi veteranė surinko 8 taškus.

Tuo metu net septynis tritaškius iš devynių bandymų pataikiusi A. Černeckytė užfiksavo naują asmeninį bei šio LMKL sezono rekordą, o nuo istorinio lygos rezultato ji buvo per vieną taiklų tolimą metimą.

Be keitimų žaidusios Roberta Mizgerytė ir Sandra Baliutavičiūtė pelnė po 20 taškų bei taip pat atitinkamai atkovojo 10 ir 11 kamuolių.

Ukmergės komandoje asmeninį rezultatyvumo rekordą pasiekė Agneta Kisielienė, per 33 minutes surinkusi 19 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius (rekordas) ir įsirašė 22 naudingumo balus.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Karolinai Ambotaitė pataikius baudą, „Vilkmergė“ dar buvo priekyje – 57:55, bet tada šeimininkės galingai spurtavo 13:1 ir įgijo dviženklę persvarą – 68:58.

Likus žaisti 23 sekundes, viešnios po laimėtos atkarpos 6:0 priartėjo per keturis taškus – 72:76, bet prie baudų metimų linijos pasiųsta A. Gabalytė realizavo abi baudas ir įtvirtino „Fortūnos“ pergalę – 78:72.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė 25 (7/9 trit.), Sandra Baliutavičiūtė (11 atk. kam.) ir Roberta Mizgerytė (10 atk. kam.) – po 20, Andra Gabalytė 8 (13 rez. perd., 11 atk. kam.).

„Vilkmergė“: Agneta Kisielienė 19 (8 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 17, Karolina Ambotaitė 12, Goda Ziutelytė 8.