„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai iškovojo pergalę Kėdainiuose | Diena.lt

„PIENO ŽVAIGŽDŽIŲ“ KREPŠININKAI IŠKOVOJO PERGALĘ KĖDAINIUOSE

• 0

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda išvykoje 86:80 (31:13, 22:30, 11:20, 22:17) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo net 31:13, bet ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 76:76. Vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė Pasvalio klubas, kuris ir šventė pergalę.

„Pieno žvaigždėms“ 17 taškų pelnė Emmanuelis Omogbo, 16 - Lance'as Jeteris, 11 - Yannickas Franke'as, 10 - Ilmars Žvigurs.

Kėdainių ekipoje 22 taškus surinko Chauncey Collinsas, 18 - Jonas-Christopheris Fulleris, 9 - Gabrielius Maldūnas.

„Pieno žvaigždės“ (2 pergalės/4 pralaimėjimai) čempionate užima septintąją vietą, o „Nevėžis“ (1/5) - devintąją.