Pirmojo LKL turo MVP – rekordą pasiekęs vyriausias krepšininkas | Diena.lt

PIRMOJO LKL TURO MVP – REKORDĄ PASIEKĘS VYRIAUSIAS KREPŠININKAS

• 0

Mindaugas Lukauskis įrodė, kad dar turi parako. Vyriausias „Betsafe–LKL“ krepšininkas dominavo centrinėse savaitės rungtynėse ir tapo naudingiausiu pirmojo turo krepšininku.

39-erių Lukauskis surinko 29 naudingumo balus ir padėjo Prienų „Skycop“ komandai namie 93:78 įveikti Panevėžio „Lietkabelį“.

Tai buvo geriausios Lukauskio rungtynės „Betsafe–LKL“ čempionate nuo 2016-2017 m. sezono pradžios. Tuomet dar atstovaudamas „Lietkabeliui“ puolėjas per pirmas sezono rungtynes surinko 30 naudingumo balų.

Šį kartą žaisdamas prieš buvusią komandą Lukauskis per 32 minutes pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko net 11 rezultatyvių perdavimų – šis rezultatas yra naujas Lukauskio karjeros rekordas.

Į savaitės geriausiųjų penketuką pat pateko gynėjai Lorenzo Williamsas ir Martynas Gecevičius, puolėjas Dominique‘as Suttonas ir vidurio puolėjas Evaldas Kairys.

Klaipėdos „Neptūno“ naujokas Williamsas buvo geriausias tarp įžaidėjų – amerikietis surinko 21 naudingumo balą žaisdamas su Kėdainių „Nevėžiu“ (21 minutė, 14 taškų (4/6 tritaškių), 7 rezultatyvūs perdavimai).

Lukauskio komandos draugas „Skycop“ gretose Gecevičius prie pergalės prieš „Lietkabelį“ prisidėjo 22 naudingumo balais (32 minutės, 15 taškų (5/8 tritaškių), 9 rezultatyvūs perdavimai).

Savaitės penketuke – ir du Vilniaus „Ryto“ priekinės linijos žaidėjai. „Rytas“ sutriuškino Utenos „Juventus“, o puolėjai buvo vieni geriausiųjų.

Suttonas surinko 22 naudingumo balus (33 minutės, 17 taškų (7/11 dvitaškių), 6 atkovoti kamuoliai), o Kairys pelnė 24 naudingumo balus (20 minučių, 11 taškų (7/7 baudų), 8 atkovoti kamuoliai).

Į penketuką pretendavo aštuonių komandų žaidėjai, nes Alytaus „Dzūkija“ ir „Šiauliai“ sezoną pradės tik šią savaitę.

Trečiadienį vyks ketverios „Betsafe–LKL“ rungtynes, o šią savaitę bus sužaisti visi antrojo ir trečiojo turo susitikimai.