Po Australijos krepšininkų kojomis krito ir serbai | Diena.lt

PO AUSTRALIJOS KREPŠININKŲ KOJOMIS KRITO IR SERBAI

• 0

Australijos rinktinė (2-0) rimtai nusitaikė mažiausiai į antrąją A grupės vietą olimpinių žaidynių krepšinio turnyre. Okeanijos atstovai antrosiose žaidynių rungtynėse 95:80 (26:23, 14:20, 22:20, 33:17) pranoko Serbijos (1-1) rinktinę ir patiesė jau antrą solidžią varžovę.

Pirmose turnyro rungtynėse australai įveikė Prancūzijos rinktinę.

Šį kartą juos į pergalę vedė gynėjų duetas. Patty Millsas pelnė 26 taškus, o Matthew Dellavedova pridėjo 23 taškus ir 13 rezultatyvių perdavimų. Vėl solidus buvo ir Andrew Bogutas, surinkęs 9 taškus, 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Australai kitas rungtynes žais su JAV rinktine, o pasirodymą B grupėje baigs dvikovomis su Kinijos ir Venesuelos rinktinėmis.

Ketvirto kėlinio viduryje serbai pirmavo 67:64, tačiau paskutines 8 rungtynių minutes australai sužaidė kaip iš natų. Arono Bayneso dėjimas inicijavo australų spurtą 9:0, po kurio jie perėmė iniciatyva – 73:67.

Serbai vis priartėdavo iki 4 taškų, bet į kiekvieną taiklų jų metimą australai atsakydavo tuo pačiu. 4 taškai komandas skyrė ir prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei (80:84), bet tada Joe Inglesas smeigė tritaškį, po to Millsas pridėjo du taškus ir serbai kapituliavo.

Serbijos rinktinė: Miroslavas Raduljica 25, Milošas Teodosičius 17, Bogdanas Bogdanovičius 12.

Australijos rinktinė: Patty Millsas 26, Matthew Dellavedova 23 (13 rez. perd.), Joe Inglesas ir Aronas Baynesas po 10, Andrew Bogutas 9 (12 atk. kam., 6 rez. perd.).