Prastai rungtynes su „Vyčiu“ pradėję jonaviečiai patyrė nesėkmę namuose | Diena.lt

PRASTAI RUNGTYNES SU „VYČIU“ PRADĖJĘ JONAVIEČIAI PATYRĖ NESĖKMĘ NAMUOSE

• 1

Pralaimėjimą „Mezon“-Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė „Jonavos“ (10-11) klubas namuose 74:91 (13:33, 22:16, 23:18, 16:24) nusileidęs lygoje pirmaujančiai Šakių „Vyčio“ (18-3) komandai.

Rungtynėse „Jonavoje“ svečiai pataikė 14 tolimų metimų iš 31 (45 proc.), o jonaviečiai atsakė 5 iš 15 (33 proc.). Be to, „Vytis“ užtikrintai laimėjo kovą dėl kamuolių 41-22. Šeimininkų gretose pirmąsias rungtynes sužaidė Dovydas Redikas, pelnęs 10 taškų ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Susitikimo pradžioje „Jonavą“ į nokdauną pasiuntė galinga „Vyčio“ puolimo atkarpą, po kurios Šakių klubas jau pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo triuškinamą persvarą (13:33). Antrojo kėlinio metu kiek geriau sužaidę jonaviečiai, trečiajame spurtavo 11:0 ir gerokai sumažino atsilikimą (58:64).

Visgi „Jonavos“ komandos puolimas vėl užstrigo ketvirtajame kėlinyje, kuriame svečiai, nemažinę apsukų, vėl susikrovė užtikrintą persvarą (67:88). Rungtynių pabaigoje Nerijaus Zabarausko auklėtiniai tik nežymiai sumažino atsilikimą.

„Jonava“: Martynas Pacevičius ir Lukas Grabauskas po 12 taškų, Karolis Šarukas, Dovydas Redikas ir Tomas Miškinis po 10, Ebuka Anyaorah 8, Justas Vazalis ir John Brisco po 6, Antanas Montrimavičius taškų nepelnė, Heng Yu nerungtyniavo.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 18 taškų, Paulius Beliavičius 16, Edvinas Jezukevičius 15, Aurelijus Pukelis 14,