„Ryto“ ekipa turėjo pripažinti „Neptūno“ krepšininkų pranašumą | Diena.lt

„RYTO“ EKIPA TURĖJO PRIPAŽINTI „NEPTŪNO“ KREPŠININKŲ PRANAŠUMĄ

• 0

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį vicečempionas Vilniaus „Rytas“ savo aikštėje 66:78 (16:19, 15:22, 12:18, 23:19) pralaimėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipai.

Klaipėdos ekipa po dviejų kėlinių pirmavo 41:31, po trijų - 59:43. Ketvirtajame kėlinyje „Rytas“ buvo priartėjęs iki 7 taškų (66:73), bet svečiai atsilaikė lemiamomis minutėmis ir iškovojo pergalę.

„Neptūnui“ 25 taškus pelnė Jerai'us Grantas, 10 - Lorenzo Williamsas, 9 - Osvaldas Olisevičius.

„Ryto“ komandoje 23 taškus surinko Dominique'as Suttonas, 12 - D. J. Seeley, 9 - Eimantas Bendžius.

Vilniaus ekipa dėl incidento lėktuve ir atidėtų skrydžių po Europos taurės turnyro rungtynių Juodkalnijoje į Vilnių grįžo tik naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Neptūnas“ (8 pergalės/1 pralaimėjimas) pirmauja čempionate, o „Rytas“ (6/2) užima trečiąją poziciją.