„Ryto“ krepšininkai krito Valensijoje | Diena.lt

„RYTO“ KREPŠININKAI KRITO VALENSIJOJE

• 2

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse antradienį Vilniaus „Ryto“ komanda svečiuose 64:75 (20:12, 10:14, 13:22, 21:27) pralaimėjo „Valencia Basket“ (Ispanija) ekipai ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0-1.

Vilniečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 20:12, o prieš ilgąją pertrauką turėjo keturių taškų pranašumą 30:26. Trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai pasivijo varžovus, persvėrė rezultatą savo naudai ir 30-ąją min. susikrovė septynių taškų persvarą (48:41). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, komandas skyrė 14 taškų (63:49), o 37-ąją min. vilniečių deficitas perkopė 20 taškų ribą (52:73).

Vilniaus komandai po 11 taškų pelnė Deividas Sirvydis ir D. J. Seeley, po 10 taškų pridėjo Arciomas Parachouskis ir Mindaugas Girdžiūnas.

Valensijos ekipoje 15 taškų surinko Mattas Thomasas, po 10 - Alberto Abalde, Fernando san Emeterio ir Aaronas Doornekampas.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Vilniuje, o trečiosios, jei prireiks, vyks kovo 13 dieną vėl Valensijoje.