„Ryto“ krepšininkai nušlavė „Šiaulius“ | Diena.lt

„RYTO“ KREPŠININKAI NUŠLAVĖ „ŠIAULIUS“

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį vicečempionas Vilniaus „Rytas“ namuose 90:63 (22:16, 21:18, 22:16, 25:13) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms, vilniečiai pirmavo 43:34, po trijų kėlinių - 65:50. Ketvirtajame kėlinyje „Rytas“ dar labiau padidino pranašumą.

Šeimininkams 16 taškų pelnė Dominique'as Suttonas, 14 - Deividas Sirvydis, 13 - Evaldas Kairys (8 atk. kam.), 12 - Arnas Butkevičius, 10 - Martynas Echodas (8 atk. kam.).

„Šiaulių“ komandoje 16 taškų surinko Cedrickas Bowenas, po 10 - Benas Griciūnas ir Alfredas Udras.

„Rytas“ su 5 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu čempionate pasivijo lyderius Kauno „Žalgirį“ ir Klaipėdos „Neptūną“. „Šiauliai“ (0 pergalių/6 pralaimėjimai) lieka paskutiniai - dešimti.