Tritaškiais prapliupęs „Lietuvos rytas“ susitvarkė su „Dzūkija“ | Diena.lt

TRITAŠKIAIS PRAPLIUPĘS „LIETUVOS RYTAS“ SUSITVARKĖ SU „DZŪKIJA“

• 0

Alytaus „Dzūkija“ (6-14) du kėlinius kaip lygūs su lygiais kovėsi prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ (17-4), tačiau galų gale vilniečiai 105:84 (26:27, 28:26, 32:13, 19:18) įrodė savo pranašumą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Jau nuo pat ketvirčio pradžios šeimininkų toliašaudė artilerija pradėjo smegti vieną tritaškį po kito ir „Lietuvos rytas“ sėkmingai krovėsi pranašumą.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai spurtavo 22:2 ir įgijo 21 taško persvarą (81:60). Jimmy Baronas per šią atkarpą pelnė 9 taškus ir įmetė 2 tritaškius.

„Lietuvos rytas“ trečiąjį kėlinį laimėjo 32:13, o per jį pataikė net 7 tritaškius.

Pagrindinis sostinės klubo pergalės kalvis buvo Jimmy Baronas, kuris pelnė 23 taškus (2/2 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

Tuo metu pralaimėtojų gretose geriausias karjeros rungtynes sužaidė Paulius Petrilevičius. Puolėjas įmetė 22 taškus (7/8 dvitaškiai, 8/8 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 23 (5/7 trit., 28 naud. bal.), Loukas Mavrokefalidis 14, Martynas Echodas 12, Rokas Giedraitis 11, Benas Madgenas 10.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 22 (7/8 dvit., 34 naud. bal.), Nikolaos Stylianou 15 (5/6 trit.), Paulius Danisevičius 12.