„Unicaja“ krepšininkai po pratęsimo nugalėjo Eurolygos vicečempionus | Diena.lt

„UNICAJA“ KREPŠININKAI PO PRATĘSIMO NUGALĖJO EUROLYGOS VICEČEMPIONUS

• 0

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 29-ojo turo rungtynėse penktadienį Malagos „Unicaja“ (Ispanija) klubas namuose po pratęsimo 87:85 (19:22, 28:11, 7:23, 20:18; 13:11) nugalėjo vicečempionę Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) ekipą.

Šeimininkai antrąjį kėlinį laimėjo 17 taškų skirtumu ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 47:33. Visgi per trečiąjį kėlinį svečiai atsilikimą panaikino. Pratęsimo metu pergalę šeimininkams lėmė tiksli paskutinė ataka.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Nemanja Nedovičius, 13 - Ray'us McCallumas, 12 - Jamesas Augustine'as, 10 - Adas Waczynskis.

„Olympiacos“ gretose 15 taškų surinko Vassilis Spanoulis, po 11 - Vangelis Mantzaris bei Ioannis Papapetrou, po 10 - Nikola Milutinovas (12 atk. kam.) bei Janis Strelniekas.

„Olympiacos“ (19 pergalių/10 pralaimėjimų) Eurolygoje užima trečiąją vietą, o „Unicaja“ (12/17) - 10-ąją.