V. Micičius – vienas pagrindinių „Real“ taikinių | Diena.lt

V. MICIČIUS – VIENAS PAGRINDINIŲ „REAL“ TAIKINIŲ

• 0

Šį sezoną Stambulo „Anadolu Efes“ gretose žibantis Vasilije Micičius yra vienas pagrindinių Madrido „Real“ ekipos kandidatų prisijungti prie kito sezono komandos sudėties, skelbia ispanų portalas „as.com“.

Pabrėžiama, kad derybos prasidėjo dar prieš Ispanijos taurės varžybas, kurios vyko vasario 15-17 dienomis.

Micičius su „Anadolu Efes“ yra sudaręs kontraktą vieneriems metams su galimybe jį pratęsti antrajam sezonui.

„Real“ šį sezoną turi tik du įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujančius krepšininkus. Atakas rengia Facundo Campazzo ir Sergio Llullas.

Prieš sezoną buvo planuota, kad prie atakų organizavimo prisidės ir 26-erių 188 cm ūgio slovėnas Klemenas Prepeličius, tačiau jis Eurolygoje sužaidė 15 rungtynių iš 25 ir aikštėje praleidžia tik po 7 minutes.

25-erių metų 195 cm ūgio Micičius šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai pelno po 11,8 taško, atlieka po 5,2 rezultatyvaus perdavimo, atkovoja po 2,1 kamuolio ir renka po 12,8 naudingumo balo.

Praėjusį sezoną Kauno „Žalgiryje“ krepšininkas vidutiniškai įmesdavo po 7,7 taško ir atlikdavo po 4,2 rezultatyvaus perdavimo.