Vilniaus „Kibirkštis“ išlygino LMKL finalo serijos rezultatą | Diena.lt

VILNIAUS „KIBIRKŠTIS“ IŠLYGINO LMKL FINALO SERIJOS REZULTATĄ

• 0

Sėkmingą žaidimą pademonstravusios Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės išlygino Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rezultatą – 1:1. Puikiai savo sirgalių palaikoma sostinės ekipa 75:64 nugalėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ ekipą.

Finalo serijos iki 3 pergalių trečiasis mačas balandžio 17 dieną vyks Garliavoje, o ketvirtasis – balandžio 20 dieną vėl Vilniuje.

„Kibirkšties“ komanda galingiau pradėjo rungtynes ir po pirmų dešimties minučių buvo įgijusios 3 taškų pranašumą. Antrame ketvirtyje dar labiau žaidimą suaktyvinusios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės buvo įgijusios ir dviženklį pranašumą, tačiau kelios klaidos sumažino atsilikimą iki 7 taškų (41:34). Pirmoje mačo dalyje sostinės ekipa pasižymėjo sėkminga kova po krepšiais ir buvo sugriebusios 26 kamuolius.

Trečio kėlinio pradžioje, daugiausiai sėkmingai po abiem krepšiais dominavusios Shenitos Landry pastangomis, „Kibirkštis“ dar kartą nutolo – 48:36. Tačiau vilnietės ir toliau nežadėjo mažinti apsukų – ketvirčio pabaigoje skirtumas šoktelėjo iki 19 taškų.

Tačiau Kauno rajono ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti. Ketvirto kėlinio 3 minučių atkarpą viešnios laimėjo 8:0 ir sostinės klubo treneriai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės (65:54). Tiesa, ir tai nepadėjo „Kibirkšties“ komandai, likus 5 minutėms komandas teskyrė 5 taškai. Tačiau po šalto dušo atsigavusios vilnietės susikrovė šiek tiek saugesnį – 9 taškų pranašumą likus 3 minutėms. Daugiau iniciatyvos vilnietės neišleido ir šventė pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Shenita Landry (11 atk. kam.) ir Laurita Jurčiūtė, kurios pelnė po 18 taškų. Laura Juškaitė (14 atk. kam.) ir Gabija Meškonytė įmetė po 13, Urtė Slavickaitė – 5, Dalia Donskichytė ir Irina Michailova po 4.

„Sirenų“ komandoje Arina Bilotserkivska pelnė 13 taškų, Ieva Šimkutė – 12, o Livija Sakevičiūtė – 11.