„Žalgirio“ kariauna sutramdė ispanus | Diena.lt

„ŽALGIRIO“ KARIAUNA SUTRAMDĖ ISPANUS

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 14-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ svečiuose 71:63 (19:16, 15:20, 20:10, 17:17) įveikė „Valencia Basket“ (Ispanija) ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Kauniečiai po 10 žaidimo minučių buvo priekyje 19:16, o prieš ilgąją pertrauką atsiliko 34:36. Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 5:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 39:36, įpusėjus ketvirčiui įgijo šešių taškų pranašumą (45:39), o 30-ąją min. komandas skyrė dešimt taškų (54:44). Per paskutinį ketvirtį žalgiriečiams pavyko išsaugoti pergalingą rezultatą.

„Žalgiriui“ 16 taškų pelnė Vasilijė Micičius, po 11 - Paulius Jankūnas (11 atk. kam.), Artūras Milaknis ir Aaronas White'as, 10 - Brandonas Daviesas, 7 - Edgaras Ulanovas, 3 - Kevinas Pangosas, 2 - Antanas Kavaliauskas.

Valensijos ekipoje 14 taškų surinko Erickas Greenas, 11 - Bojanas Dubljevičius, 9 - Aaronas Doornekampas.

„Žalgiris“ (9 pergalės/5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima penktąją vietą, o „Valencia Basket“ (2/11) ekipa yra paskutinė - 16-a.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 28 dieną namuose su Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) komanda.