„Žalgiris“ įveikė „Bayern“ ir pateko į Eurolygos atkrintamąsias! | Diena.lt

„ŽALGIRIS“ ĮVEIKĖ „BAYERN“ IR PATEKO Į EUROLYGOS ATKRINTAMĄSIAS!

• 19

Kauno „Žalgio“ krepšininkai paskutiniame Eurolygos ture užsitikrino vietą tarp aštuonių geriausių Eurolygos komandų. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 83:80 (19:18, 15:20, 17:9, 32:33) įveikė Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Iškart po pergale pasibaigusio susitikimo Kauno „Žalgirio“ klubas pradėjo prekybą bilietais į ketvirtfinalio rungtynes Kaune. Juos įsigyti galima paspaudus čia.

Aštuoniais taškais iš eilės dvikovą Miunchene pradėjo Rolandas Šmitas, o du baudų metimus realizavo Isaiah Tayloras – 10:10. R.Šmitas pelnė dar keturis taškus iš eilės, du taškus nuo baudų metimo linijos pridėjo Lukas Lekavičius, o Ignas Brazdeikis taikliai metė iš toli – 19:18.

Tolimu metimu pasižymėjo Tomas Dimša, Arnas Butkevičius sumetė du baudų metimus,  dvitaškius įmetė L.Lekavičius ir Edgaras Ulanovas, o Laurynas Birutis pridėjo keturis taškus – 32:29. Tiesa, per beveik keturias likusias minutes kauniečiams vos du taškus pelnė L.Lekavičius, o atėjus pertraukai jau teko vytis varžovus – 34:38.

R.Šmitas iškart po pertraukos smeigė tritaškį, A.Butkevičius ir I.Tayloras taškus rinko nuo baudų metimo linijos, o I.Brazdeikis, E.Ulanovas ir L.Lekavičius pataikė po dvitaškį – 46:40. L.Birutis pataikė vieną baudos metimą, o kėlinį taikliais dvitaškiais užbaigė T.Dimša ir I.Brazdeikis – 51:47.

I.Tayloras sumetė du baudų metimus, T.Dimša pataikė tritaškį iš kampo ir realizavo abu baudų metimus, o E.Ulanovas surengė sėkmingą reidą po krepšiu – 60:58. Greitą ataką dvitaškiu užbaigė L.Birutis, o L.Lekavičius surinko septynis taškus iš eilės – 69:65. E.Ulanovas pataikė vidutinio nuotolio metimą ir realizavo du baudų metimus, nelengvą metimą iš po krepšio įmetė I.Brazdeikis, L.Lekavičius smeigė tritaškį, R.Šmitas įmetė baudos metimą, po du realizavo L.Lekavičius ir E.Ulanovas, o nuo paskutinės varžovų atakos apsiginti sugebėję kauniečiai žengė į kitą etapą – 83:80.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 20, R.Šmitas 16, E.Ulanovas 12, T.Dimša 10, I.Brazdeikis 9, L.Birutis 7, I.Tayloras 5, A.Butkevičius 4 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), K.Hayesas 0, A.Polonara 0, K.Lukošiūnas 0.

„Bayern“: C.Waldenas 14, A.Obstas 12, V.Lučičius 10.

• „Žalgiris“ įveikė „Bayern“ ir pateko į Eurolygos atkrintamąsias!