Lazdijų rajone uždarytas nelegalus mėsos perdirbimo cechas | Diena.lt

LAZDIJŲ RAJONE UŽDARYTAS NELEGALUS MĖSOS PERDIRBIMO CECHAS

  • 0

Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais praėjusią savaitę užbaigė beveik pusmetį trukusį tyrimą ir išaiškino nelegaliai Lazdijų rajone veikusį mėsos perdirbimo cechą.

Patikrinimo metu nuomojamo gyvenamojo namo patalpose pareigūnai rado daugiau kaip 345 kg antisanitarinėmis sąlygomis pagamintos produkcijos (rūkytų, vytintų, žalių dešrų) ir išpjaustytos kiaulienos žaliavos.

Pasak Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pranešimo, rūkyti mėsos gaminiai ir žaliava buvo laikomi tam nepritaikytose patalpose, nesilaikant higienos reikalavimų. Patalpose ir šaldymo įrenginyje buvo juntamas gendančios mėsos kvapas, skraidė musės, buvo nešvaru. Žaliava įsigyta be patvirtinančių dokumentų, pagal kuriuos būtų galima atsekti žaliavų ir produktų kilmę. Mėsos gaminiai neženklinti, nenurodytas tinkamumo vartoti terminas. Patalpos neregistruotos ir nepritaikytos mėsos perdirbimo veiklai.

Visi patikrinimo metu rasti produktai ir žaliavos sulaikyti, o surinkta medžiaga perduota ikiteisminio tyrimo pareigūnams.

GALERIJA

  • Lazdijų rajone uždarytas nelegalus mėsos perdirbimo cechas
  • Lazdijų rajone uždarytas nelegalus mėsos perdirbimo cechas
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS