„Kesko Senukai“ stiprina pozicijas Latvijoje: atnaujina prekės ženklą | Diena.lt

„KESKO SENUKAI“ STIPRINA POZICIJAS LATVIJOJE: ATNAUJINA PREKĖS ŽENKLĄ

  • 0

Didžiausią statybos, remonto ir buities prekių tinklą Baltijos šalyse valdanti kompanija „Kesko Senukai“ Latvijoje keičia visų parduotuvių pavadinimą. Nuo šiol prekės ženklą „K-rauta“ keičia „K Senukai“.

Latvijoje veikiančio „K-rauta“ tinklo valdymą „Kesko Senukai“ iš savo akcininko Skandinavijos koncerno „Kesko“ perėmė pernai – kartu su analogišku tinklu Estijoje. Per metus Latvijoje pilnai atnaujinti 2 prekybos centrai, abu – Rygoje. Prieš savaitę visiškai naujas prekybos centras iškilo Daugpilyje – antrame pagal dydį Latvijos mieste, kuriame gyvena beveik 100 tūkst. gyventojų. Tai yra jau 9 tinklo prekybos vieta Latvijoje.

Į naujos koncepcijos prekybos centrą „K Senukai“ pačiame Daugpilio miesto centre investuota 2,5 mln. eurų. Įmonė sukūrė ir per pusšimtį naujų darbo vietų.

„Džiaugiuosi, kad stipriname savo pozicijas atidarę naują „K Senukai“ parduotuvę Daugpilyje. Vietinė rinka yra palanki ilgalaikiam įsikūrimui. Tai naudinga ir visam reigonui. Savo klientams siūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį, platų asortimentą ir geriausią aptarnavimo lygį“, – sako „Kesko Senukai Latvija“ vykdomasis direktorius Marius Šukauskas.

Anot jo, palaipsniui bus atnaujintos ir likusios parduotuvės, kurios nuo šiandien keičia pavadinimą ir tampa „K Senukai”.

„Per pusantrų metų nuveikta nemažai – Latvijoje viso tinklo parduotuvėse atnaujintas ir gerokai praplėstas asortimentas, sustiprinta aptarnavimo kokybė. Latvijos gyventojai jau pasitiki mūsų prekės ženklu, todėl nelaukdami, kol iš esmės atnaujinsime visus prekybos centrus, nusprendėme visoms tinklo parduotuvėms suteikti vienodą pavadinimą“, – pasakoja M. Šukauskas.

Šiuo metu didžiausias statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“ valdo 102 parduotuves Baltijos šalyse, dar 27 veikia Baltarusijoje. Bendra tinklo apyvarta 2016 m. sudarė 598 mln. eurų – 2,6 proc. daugiau nei 2015 m. (583 mln. eurų).

Įgyvendinant tarptautinį prekybos tinklo modernizavimo ir plėtros planą, „Kesko Senukai“ iki 2020 m. planuoja investuoti per 100 mln. eurų modernioms parduotuvėms Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje bei Baltarusijoje atidaryti. Iki 2020 m. planuojama pasiekti 1 mlrd. eurų apyvartą.

GALERIJA

  • „Kesko Senukai“ stiprina pozicijas Latvijoje: atnaujina prekės ženklą
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS