Lietuvos banko akiratyje – „Agrokoncerno“ veikla | Diena.lt

LIETUVOS BANKO AKIRATYJE – „AGROKONCERNO“ VEIKLA

Lietuvos bankas (LB) aiškinsis, ar „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio bendrovė „Agrokoncernas“ gali piktnaudžiauti skolinimo veikla, atidedant mokėjimus už prekes, įkeičiant turtą, bet nevertina klientų mokumo ir sandorių rizikos.

LB Riziką ribojančios priežiūros departamento direktorė Renata Bagdonienė Seimo opozicijoje esantiems socialdemokratams pranešė, kad „Agrokoncerno“ paprašyta „paaiškinti vykdomos skolinimo veiklos aspektus bei pateikti tam tikrus įrodymus“.

Prašymą centriniam bankui įvertinti „Agrokoncerno“ veiklą Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas ir frakcijos seniūnas Juozas Olekas pateikė sausio pabaigoje.

Jie suabejojo, ar „Agrokoncerno“ sandoriai su ūkininkais negalėjo būti sudaromi tyčia, iš anksto žinant, kad jie nesugebės laiku grąžinti paskolų, taip sudarant prielaidas įsigyti jų žemę.

„Jeigu „Agrokoncerno“ veikla nelaikoma finansinių paslaugų teikimu, tuomet Lietuvos banko priežiūros tarnybai siūloma įvertinti, ar nuolatinis sistemingas mokėjimų atidėjimas už suteikiamus vekselius, įkeičiant turtą ir nevertinant ūkininko mokumo, neiškreipia finansų rinkos, nedaro žalos sąžiningiems rinkos dalyviams, užsiimantiems licencijuota ir LB prižiūrima finansine veikla“, – rašoma politikų kreipimesi.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

oooooch

karbauski reikia paskelbti ,,sventuoju'', nes jis NIEKUR NERA KALTAS !!!!!, ir dar juokiames is kaimynines valstybes , kad ten valdo vienas asmuo, o ka pas mus kitaip? KARBAUSKIS NUSPRENDE IR PASAKE ---AS NEKALTAS, KALTAS ISTATYMAS LEIDES ZMONEMS MASTYTI IR ISREIKSTI SAVO NUOMONE !

nusivyles

,,Valstieciu'' - partija turejo save pasivadinti -ZEMGROBIU partija, nes jie atima zemes nuo patikliu zmoniu, niekingas, jus ,,valstieciu '' partijos vedly.!

dar

1 /vareikis/?....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS